«Закордон» доступний лише для 10 % українців

Активними подорожувальниками є лише 10 відсотків українців, а приблизно однакова кількість наших співвітчизників - понад 40 відсотків - не виїздить за межі країни або через брак коштів, або не бачить для себе такої потреби.

Про це на засіданні «круглого столу» в «Укрінформі» заявила лідер інформаційного проекту з безвізу «Відкрий Європу» Олена Лобова.

«Активно подорожують у нас 10 відсотків населення. Сюди належать і ті, хто їздить за кордон у справах бізнесу, і ті, хто на відпочинок. Сумна статистика полягає в тому, що 44 відсотки населення України не подорожує і не планує, бо не може цього собі дозволити. Але є ще одна велика група людей, в яких гроші на подорожі є, але вони не бачать потреби або причин для себе їхати в Європу - це 43 відсотки, тобто приблизно однакова кількість людей», - підкреслила Лобова.

За її словами, ці соціологічні дані вивчалися у ході дворічного проекту «Відкрий Європу».

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Гонитель хомячків12 липня 2017 13:44 Відповісти IP:  104.223.123.--- Постійно потрібний і користуються "закордоном" лише 10% від невідомої точно цифри всього громадян з тексту новини.
    А ваш заголовок "доступний лише 10% громадян України" - можна на Ленту.ру виставляти в розділі московська пропаганда.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram