Атестаційний комітет Федерації футболу України (ФФУ) відхилив апеляцію «Металурга» на участь у професіональних змаганнях через прострочення в поданні документів щодо проведення домашніх матчів. Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Металург».

«Атестаційний комітет ФФУ відхилив апеляцію запорізького «Металурга», зробивши, таким чином, неможливим подальшу участь нашого клубу в професіональних змаганнях. Каменем спотикання стало прострочення в поданні документів щодо проведення домашніх матчів.

В умовах, коли «Металург» не мав можливості заявити стадіон, відомий, як «Славутич Арена», керівництвом клубу була досягнута домовленість з Класичним приватним університетом про те, що після реконструкції ігри нашої команди прийматиме стадіон «Локомотив», а до цього моменту планувалося зіграти кілька ігор в Дніпропетровській області. Однак, цих аргументів забракло чиновникам з Будинку футболу на чолі з паном Задираном, і «Металург» не отримав атестат на участь в першості сезону-2018/19.

У зв'язку з вищевикладеним, повідомляємо футбольній громадськості, що запорізький «Металург» припиняє своє існування. Таке рішення прийнято керівництвом клубу «завдяки» рішенням чиновників ФФУ і «старанням» запорізьких міських властей, незважаючи на те, що джерела фінансування на наступний сезон були, і були люди, готові виділяти кошти для продовження проекту. Наш клуб регулярно виплачував заробітну плату і внески в бюджет (близько 300 тисяч гривень на рік). Весь час його існування ми намагалися, нехай і не завжди успішно, представляти футбольне Запоріжжя на всеукраїнській арені, проте, реалії такі, що із сьогоднішнього дня 30 осіб стають безробітними, а бюджет не дорахується надходжень.

Ми дякуємо всім, хто весь час існування «Металурга» був разом із нами. Просимо з розумінням поставитися до рішення про закриття клубу», – йдеться в повідомленні.

«Вголос»