Українські туристи, що застрягли в Тунісі, повернулися додому – МЗС

Із Тунісу вилетіли два останні літаки з українськими туристами, які не змогли вчасно потрапити на батьківщину через скасування рейсів авіакомпанією «Bravo Airways».

Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, пише «Українська правда»

«Станом на 11:43 за київським часом було завершено відправку українських туристів на Батьківщину. Загалом авіакомпанії «Fun Air» та «Anda Air» на замовлення «Bravo Airways» 30 червня, 2 та 3 липня здійснили 6 авіарейсів, які забезпечили повернення 994 наших співвітчизників в Україну», – сказав він.

Від ранку 28 червня близько 300 туристів з України не можуть вилетіти з Тунісу. Авіакомпанія Bravo Airways і турфірма Oasis Travel звинувачують один одного у невиконанні зобов'язань, що призвело до затримок з вильотами. 

Раніше «Вголос» писав, 22 червня через відсутність літака на авіарейс з Києва до Тунісу близько 70 туристів не змогли вилетіти з квитками аівакомпанії Bravo.

Водночас, українських туристів, що застрягли в Тунісі, поселили в місцевому готелі. 

Учора, 2 липня, із Тунісу вилетів один із п'яти літаків, які упродовж 2-3 липня мають перевезти українських туристів додому.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram