Про це повідомив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко на своїй сторінці в Facebook.

«Досудовим слідством встановлено, що наприкінці 2017 посадовець вимагав від директора будівельної компанії гроші в розмірі 10% від вартості об'єкта будівництва при виконанні цієї компанією будівельних робіт по ремонту мереж, приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення будівлі однієї з лікарень міста Сєвєродонецька», – йдеться в повідомленні.

Фото Андрій Лисенко.

Наголошується, що 15 лютого під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 135 тисяч грн чиновника затримали. Вирішується питання про повідомлення йому і посереднику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою, яка займає відповідне становище).

За інформацією Лисенка, слідчі і прокурори проводять обшуки за місцем проживання і роботи чиновника. Найближчим часом прокурорами до суду буде направлено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Фото Андрій Лисенко.

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років, з конфіскацією майна.

 

«Вголос»