Заступниці Труханова повідомили про підозру через Вікторію

Заступниці Труханова повідомили про підозру через «Вікторію»

За наслідком трагедії в оздоровчому таборі «Вікторія», де під час пожежі загинуло троє дітей, прокуратура повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, колишньому заступнику Одеського міського голови Цвірінько З.М.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Речниця пише, що заступниця мера Одеси, звільнена з посади 19.09.2017, «внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, будучи обізнаною про порушення правил пожежної безпеки у вищезазначеному закладі, не вжила заходів щодо укладення договорів на обслуговування високотехнологічних сучасних систем пожежогасіння, а також сприяла заселенню дітей до оздоровчо-спортивного комплексу, який фактично не був готовий до експлуатації».

Разом з тим, за повідомленням Сарган, співробітники обласної прокуратури спільно зі слідчими та оперативними працівниками управління Національної поліції проводять близько 20 обшуків на 14 підприємствах у межах розслідування кримінального провадження за фактом службового підроблення.

«За даними слідства вказані підприємства входять до кола юридичних осіб, які протягом 2015 – 2016 років здійснювали фінансово-господарську діяльність спільно з генпідрядником щодо реконструкції дитячого табору «Вікторія». Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває», – пише прес-секретар Луценка.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram