Затримали другого фігуранта справи Мартиненка

У справі про завдання збитків ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» затримано першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Перелому, який також фігурує в кримінальному провадженні щодо завдання збитків ПАТ «Одеський припортовий завод».

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький сьогодні журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.

«Дійсно, було погоджено підозру ще одному фігуранту - це Сергій Перелома (перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома. –ред). Він відомий по справі Одеського припортового заводу, він також затриманий, вручена йому підозра», - заявив він. «У питанні щодо запобіжного заходу будемо також просити (Переломі) тримання під вартою з альтернативою внесення застави в 100 млн грн», - додав Холодницький.

Як писав «Вголос», 20 квітня детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата, екс-голову комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу Миколу Мартиненка в рамках розслідування у справі ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

За версією слідства, державне підприємство «СхідГЗК» уклало контракт із компанією-посередником, підконтрольною затриманому екс-депутату, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами, внаслідок чого інтересам ДП у 2014-2016 роках було завдано збитків в розмірі 17,28 млн дол.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) буде просити суд заарештувати екс-нардепа Миколу Мартиненка на 60 діб з правом внесення застави у 300 млн гривень.

Солом'янський райсуд Києва розгляне клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу колишньому нардепу Миколі Мартиненку сьогодні, 21 квітня о 15:00 год.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram