Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав народний депутат України, колишній голова Закарпатської ОДА Віктор Балога.

«За моєю інформацією, затримані в Києві з вибухівкою дійсно є жителями Мукачева. Один – Євген Гончаренко, іншого, як мені сказали, називають «Марчі». Обоє учасники бандугруповання народного депутата Михайла Ланя та його помічника – Артура Пашкуляка, відомого в кримінальному світі по кличці «Тайсон», – написав Балога.

Він також додав, що на його думку, сидіти молодики будуть не довго.

«Не знаю, хто змусив цих молодих, одурманених хлопців возити в багажнику пластид, але, думаю, сидіти вони будуть не довго. Бо Михайло Ланьо є членом групи «Відродження» у Верховній Раді, яка забезпечує владі голоси за важливі рішення. Губернатор Москаль так само в Закарпатській обласній раді користується послугами «Відродження», яке повністю контролює Ланьо.

Так що у хлопців з правоохоронних органів буде не проста задача – зробити вибір між законом та інтересами влади», – додав Балога.

Як писав «Вголос», вчора, 12 листопада, у Києві затримали автомобіль із вибухівкою. Під час огляду транспортного засобу поліцейські виявили у багажнику рюкзак, у якому було п'ять брикетів пластиду загальною вагою 6,5 кг та 10 електродетонаторів. Вибухівка була підготовлена до використання.

 

«Вголос»