Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області

«Участь в акції, що розпочалась об 11.30, взяли близько тридцяти осіб. Незважаючи на те, що захід був оголошений організаторами як мирний, правоохоронці помітили, що в одного учасника з рюкзака стирчить металева арматура. На прохання поліцейських пояснити для чого він приніс цей предмет на мирну акцію, чоловік почав поводитись агресивно, нецензурно висловлювався, намагався втекти. У той час інші учасники акції почали викидати на землю різні предмети. При поверхневому огляді, правоохоронці виявили у них газові та перцеві балончики, ножі, молотки, металеву арматуру та інші предмети, що можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень. Їх працівники поліції вилучили та скерували на експертизу», – йдеться у повідомленні.

Учасники акції запрошені у Галицький відділ поліції. Наразі поліцейські встановлюють їх особи та обставини події.

Нагадаємо, що раніше у кадр тележурналістів потрапив уміст рюкзака одного із мітингарів. Тоді поліція пов'язала активістів, які перебували під цирком.

Також правоохоронці забрали до відділка трьох активістів, які сьогодні, 28 січня, прийшли до львівського цирку, щоб висловити протест проти утримання тварин у неволі.