Затриманому на хабарі чиновнику Садового суд повернув майже 2 млн грн застави

Франківський районний суд Львова задовольнив клопотання адвокатів екс-начальника управління житлового господарство Львівської міської ради Юрія Гольця щодо зменшення розміру застави.

Про це пишуть «Наші гроші».

Нагадаємо, екс-очільника міського управління ЖКГ Юрія Гольця підозрюють у службовій недбалості, через яку влітку минулого року на Грибовицькому сміттєзвалищі загинуло четверо людей. Ще одне провадження проти посадовця відкрили у листопаді, тоді його упіймали на хабарі 80 тисяч гривень. Щоб не чекати на результати слідства за ґратами, Голець сплатив заставу – два мільйони гривень. 

Суддя Світлана Мартьянова прийшла до висновку про можливість зменшення застави з огляду на аргументи захисту про те, що Юрій Голець вже вісім місяців «бездоганно виконує покладені на нього судом обов'язки». Йдеться про те, що він не чинив перешкод кримінальному провадженню та з'являвся на всі виклики слідчого та суду. Суд вважає, що застава у розмірі 2 млн грн є неспівмірною з сумою хабаря у 90 тис. грн. Крім того, згідно з законом, розмір застави для особи, яка вчинила тяжкий злочин, становить 20 – 80 мінімальних заробітних плат, тобто 134,72 тис. грн. Саме до такої суми і зменшили заставу для Юрія Гольця.

Решту суми, а це 1,87 млн грн, суд постановив повернути заставодацю. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram