Про це інформує прес-служба компанії.

Майже дві третини з них пов'язані із забобонами та прикметами, наприклад  – «чому не можна стригти чоловіка».

Також питаються – «чому не можна одружуватися в червні», «чому не можна стригтися під час вагітності», «чому не можна хрестити першу дівчинку», «чому не можна вітати заздалегідь».

Також багато повір’їв стосується всього, що пов'язано зі сном і ніччю.

Топ-5 популярних запитів жителів Західної України про забобони: Чому не можна… дивитись у дзеркало вночі, 2. відзначати 40 років, 3. спати ногами до дверей, 4. фотографувати сплячих, 5. дарувати годинник.

Також за останні шість місяців українці задали Яндексу понад півтора мільйона запитів зі словами «прикмета» та «до чого».

Найчастіше шукали прикмети, пов'язані зі сновидіннями: «до чого сниться весілля», «яка прикмета якщо уві сні загубив ключі».

Також запитували про події, що відбуваються наяву. Наприклад: «що за прикмета перегоріли одночасно всі лампочки у квартирі», «голуб залетів у вікно яка прикмета», «до чого чешеться ліве вухо», «до чого розбивається дзеркало».

Крім того мешканці Західної України цікавляться: «чому не можна стригти до року», «чому не можна спати коли сідає сонце», «чому не можна обертатися», «чому не можна носити чужі обручки», «чому не можна міряти весільну сукню», «чому не можна говорити на здоров’я», «погана прикмета вирощувати дифенбахію вдома», «бджола в будинку прикмета», «на годиннику тріснуло скло прикмета», «байкерські прикмети», «червона весільна сукня прикмети», «розв’язався шнурок прикмета».

Компанія враховувала запити з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.