Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

У заході візьмуть участь керівництво області, лауреати цьогорічної премії, журі у складі відомих діячів культури, творча інтелігенція.

Початок  о 14:00.

Лауреати:

Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського: Шмагало Ростислав Тарасович – за монографію «Енциклопедія художньої культури. Мистецька освіта: бібліографія, документи, теорія. 4000 джерел бібліографії. 300 фотодокументів. 1000 термінів. – Львів: ЛНАМ, 2013. – 520 с., іл.» та 6 праць написаних у співавторстві протягом 2012-2014 років.

Музейна справа і збереження культурної спадщини –імені Іларіона та Віри Свєнціцьких: Скоп Орест Андрійович – за вагомий внесок у розвиток музейної справи Львівщини.

Поезія – імені Маркіяна Шашкевича: Шалата Михайло Йосипович – за книжки віршів «Перед Покровою», «Ім’я Шашкевича».

Проза – імені Богдана Лепкого: Яворська Ольга Йосипівни – за книжку «Незабуте».

Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка: Пилипчук Святослав Михайлович – за монографію «Фольклористична концептосфера Івана Франка».

Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького: Кипріян Мирон Володимирович – за сценографічні роботи в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької, створені протягом останніх трьох років.

Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола: Чумарна Марія Іванівна – за книжку «За тебе молюсь… Штрихи до портрета пророка».

Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича: Божик Олександр Анатолійович – за активну суспільно-громадську та концертну діяльність, популяризацію музичного мистецтва серед широких верств населення, участь у благодійних проектах та представлення українського мистецтва у світі.

Образотворче мистецтво – імені Івана Труша: Косатий Олексій Михайлович – за творчі роботи в галузі станкового живопису, створені протягом останніх трьох років.

Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина: Мартинович Оксана Ярославівна – за твори з димленої, лощеної кераміки.

Дизайн – імені Олени Кульчицької: Турчин Віктор Ігорович – за новації в графічному дизайні з формування інформативно-комунікативного середовища, систем візуальної комунікації і реклами Львівщини.

Архітектура – імені Івана Левинського: колектив  Гаврилов Петро, Ярема Олександр, Лаврін Володимир, Стах Віктор, Христина Клизуб – за об’єкт архітектури – готельно-офісний комплекс на розі вул. Гнатюка-Наливайка в м. Львові.