Збіговисько повій та злодіїв: Фото кандидаток від партії Путіна викликало резонанс у мережі

Російська партія «Єдина Росія» 28 травня проведе попереднє голосування з відбору кандидатів, які представлять політичну партію влади на регіональних виборах.

Як повідомляє російський сайт Lenta.ru, в цьому році в праймеріз беруть участь понад 2,5 тисячі осіб, серед яких є зовсім юні представниці прекрасної статі.

Видання опублікувало анкети та фото «найяскравіших претенденток на перемогу».

DJ Катя

24-річна уродженка Краснодарського краю в разі успіху на праймеріз планує обиратися в Законодавчі збори регіону. На своїх сторінках в соцмережах вона більше уваги приділяє своєму захопленню – діджеїнгу. У нічних клубах Катерина Акритова працює під псевдонімом DJ Katya Infernа. «ВКонтакте» у юного політика і альбоми з клубними фотографіями, і пости про партійні досягнення.

PR-директор Кіра

33-річна мешканка Барнаула бере участь в праймеріз по відбору місцевих депутатів як безпартійний кандидат. Вона працює PR-директором в компанії «Пріоритет Сибір», яка займається поставками засобів захисту рослин. Вона заміжня і виховує чотирьох дітей.

Телеведуча Оля

27-річна Ольга Хонін бере участь в праймеріз «ЄР», щоб балотуватися в депутати міської Думи Кірова. Вона працює на телеканалі «ТНТ - 43 регіон» редактором програми «Квадратний метр». У соціальних мережах пише і про роботу (наприклад, ділиться фото зі зйомок за участю акторів з серіалу «Реальні пацани»), і про дебати, і про загальнолюдські цінності.

Активіст і в'язальниця Діана

Гакіпова очолює профспілку студентів Тверського державного технічного університету, керує в тому числі організацією мистецьких заходів вишу. Серед хобі 30-річної активістки – в'язання.

Танцюристка Юля

30-річна засновниця танцювальної школи має намір обратися в міську Думу рідного Владивостока.

«У мене є свіжі, сучасні ідеї, енергійний підхід, потреба взяти відповідальність за своє місто, а головне - прагнення до позитивних і глобальних змін», – заявляє вона.

Одеситка Катя

У 22-річної Катерини Зубенко, уродженки Одеси, великий партійний досвід: з 2013 року вона входить до президії камчатського регіональної координаційної ради прихильників «Єдиної Росії», з 2014-го керує апаратом «Молодої Гвардії» по Далекому Сходу, а з минулого року ще і займає пост заступника голови молодіжного парламенту Камчатського краю.

Учителька і любителька леопардів Катя

28-річна Катерина Кудашкіна бере участь в праймеріз як діючий «єдинорос» і має намір обиратися в Законодавчі збори Краснодарського краю. Працює вчителем англійської мови в школі, незаміжня, виховує доньку. В анкеті на офіційному сайті праймеріз вказала, що набрала найбільшу кількість балів у професійному конкурсі молодих вчителів.

Просто Юля

Учасниці попереднього голосування «ЄР» у Владивостоці, що вивчає в Морському державному університеті імені адмірала Г.І. Невельського технологію транспортних процесів, 19 років. На праймеріз пішла як безпартійний кандидат. Причини її інтересу до політики з'ясувати не вдалося.

Майбутній ... політик Анастасія

Анастасії живцовій, студентці фізфаку Ярославського держуніверситету ім. П.Г. Демидова, 21 рік. У партію не входить. Дівчина має намір поборотися за місце муніципального ярославського депутата.

«Попереднє голосування – хороший трамплін для побудови своєї майбутньої політичної кар'єри», – вважає вона.

Громадський діяч Юля

20-річна активістка Юлія Пастухова – безпартійна. Спеціаліст по роботі з молоддю в саратовському регіональному соціальному центрі «Молодь плюс», активно займається громадською діяльністю і поза ним. З лютого – секретар Громадської ради з питань молодіжної політики при міністерстві молодіжної політики, спорту і туризму Саратовської області.

Перелік кандидаток від партії Путіна на залишився без уваги інтернет-користувачів.

До прикладу, читач сайту Петро Лещенко засмучується, що усі кандидатки одягнені.

Інший користувач переживає, що «у міністрів і депутатів ЕД банька і сауна холоне» і «дівчатка» можуть не встигнути.

«Не ходіть в депутати, дівчата – Мізуліной станете», – попереджає Ілля Баулін.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram