У місті Генуя, що в Італії, з рахунком 1:1 закінчився товариський матч національних футбольних команд Італії й України.

Про це пише УНІАН.

Господарі поля набагато активніше розпочали матч та створили ряд небезпечних моментів у перші 15 хвилин гри. Але реалізувати жоден із них італійці так і не змогли.

На початку другого тайму господарі поля таки зуміли відкрити рахунок. На 55-й хвилині Федеріко Бернардескі зважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика, воротар українців Андрій П’ятов встиг до м’яча, але той вдарився об голкіпера і перелетів прямо у ворота — 1:0.

Водночас, українцям не зналобилося багато часу, щоб зрівняти рахунок. Уже на 62-й хвилині Руслан Малиновський завдав красивого удару в кут воріт, проти якого захисники і воротар збірної Італії були безсилі — 1:1.

Наприкінці матчу Віктор Циганков мав два моменти для того, щоб забити гол, але реалізувати їх так не зумів.