Про це повідомляється на сайті МОК, передає НВ

Спортсмени з РФ зможуть виступити на Іграх, але тільки під нейтральним прапором.

Крім того, Росію зобов'язали відшкодувати $ 15 мільйонів, витрачені на розслідування, витрачені на розслідування про допінги.

Також було призупинено членство Олімпійського комітету РФ в МОК. Щодо країни також ввели низку інших "персональних санкцій".

Таким чином МОК ввів санкції у відповідь на допінгові скандали і державну підтримку даної політики. При цьому президент РФ Володимир Путін заявляв, що виступ російських спортсменів під нейтральним прапором є "приниженням для країни".

Раніше повідомлялося, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) отримав ще один серйозний привід не допустити Росію до участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані. Справа в тому, що колишній глава Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков, який зараз є інформатором WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство), надав МОК нові докази існування в Росії державної допінг-системи.

Нещодавно шестеро лижників, які представляли збірну Росії на ОІ-2014 в Сочі, були дискваліфіковані за допінг, їх результати анульовані, а Росія втратила чотири медалі.