Про це розповів заступник начальника центрального управління речового забезпечення тилу ЗСУ Дмитро Кузнєцов, повідомляє Міноборони.

«На сьогодні у центрах забезпечення ЗСУ накопичено необхідний ресурс майна, який дозволяє розпочати забезпечення військ. У першу чергу організовано забезпечення військ, задіяних до виконання завдань у районі АТО, відновлення боєздатності військ, а також надалі буде організовано забезпечення військ, які перебувають у пунктах постійної дислокації. За планами до кінця вересня цього року ми завершимо речове забезпечення», – сказав Кузнєцов.

На запитання щодо наявної кількості комплектів одягу Кузнєцов відповів, що це «чутлива» інформація, проте зазначив, що цьогоріч кількість збільшено на 20%.

«Це дуже чутлива інформація, проте можу зазначити, що вироблено більше сотні тисяч комплектів. Порівняно з минулим роком це на 20% більше», – пояснив Кузнєцов.

При цьому він додав, що весь особовий склад до кінця року отримає нову зимову форму. Кузнєцов зауважив, що вартість зимового комплекту складає приблизно 8 тис грн.

Уперше в комплект одягу входять куртки зимові з поліпшеним утепленням, флісові куртки, зимові флісові рукавички з замшевими наддолонниками, вводиться шарф «труба». Додатково було введено два комплекти зимової білизни, три пари зимового взуття з високими берцями.

За даними відомства, термін експлуатації зимового костюма в пункті постійної дислокації становить три роки. У зоні АТО терміни експлуатації не встановлюються, у разі пошкодження речового майна при виконанні бойових завдань воно замінюється.

Зимова куртка з даного комплекту може використовуватися в температурному діапазоні від +10 до -30 градусів.