Зеленський із «95 кварталу» розповів про свою дружину (ФОТО)

Володимир Зеленський, актор «95 кварталу», розповів про свою дружину – Олену.

Про це пише «Viva».

Зеленський зазначив, що після одруження романтика не закінчилася, просто побачення змінилися зустрічами і не з дівчиною, а вже з дружиною. Гуморист розповів, що дуже скучає по своїй сім'ї, коли вони розлучаються, і любить вечеряти в сімейному колі.

«Побачення після весілля поступилися місцем зустрічей. Тільки вже не з нареченою, а з дружиною. І не завжди вдається побачитися тет-а-тет – сім'я-то вже велика, діти. А взагалі для мене ідеальне побачення – це коли приїжджаєш з гастролей, вже дуже пізно, але тобі так хочеться, щоб удома ніхто не спав, тому що я не терплю їсти в самоті. Дуже люблю вечеряти разом з сім'єю, з келихом вина, коли можна посидіти за столом, і поговорити. Дуже сумую за родиною! З роками навіть стало важко засинати наодинці. Я маю на увазі, коли я у від'їзді або Олена їде кудись», - поділився він.

Дружина Зеленського підкорила серце коміка, ще коли була дівчинкою. Комік запримітив Олену Кияшко ще в школі, дівчина вчилася в паралельному класі. Якийсь час закохані жили в цивільному шлюбі, а в 2003 році зіграли весілля.

-

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram