Жданов та Омелян хочуть взяти Мартиненка на поруки

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та міністр інфраструктури Володимир Омелян готові просити суд віддати їм на поруки колишнього народного обранця Миколу Мартиненка.

Про це інформує «112 Україна».

«Біля суду ми поспілкувалися з адвокатом Мартиненка, він розповів, що сам колишній депутат вже прибув до суду і очікує на засідання. Також адвокат зазначив, що вони не згодні з розміром запобіжного заходу, який пропонують для Мартиненка і кажуть, що пропонують, щоб Мартиненка взяли на поруки.

Нам стало відомо, що найменше двоє політиків зголосилися це зробити. Ми зустріли тут міністра молоді і спорту Жданова і міністра інфраструктури Омеляна, вони розповідали журналістам, що знайомі з Мартиненком особисто і готові взяти на поруки», - зазначив він.

Також ЗМІ повідомляє, що засідання у справі Мартиненка ще не розпочалося, хоча було заплановане на 15:00. 

«Засідання має розпочатися орієнтовно за півтори години (16:30, - ред.). У суді це пояснюють тим, що наразі там відбувається інше судове засідання у іншій справі», - зазначив кореспондент.

Як уже писав Вголос, сьогодні детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. Згодом антикорупційний прокурор докладно пояснив, чому. Сам Мартиненко звинуватив очільника НАБУ у фальсифікації звинувачень.

Також стало відомо, що суд над колишнім народним депутатом Миколою Мартиненком відбудеться сьогодні, 21 квітня. САП проситиме заарештувати екс-нардепа Миколу Мартиненка на 60 діб з правом внесення застави у 300 млн гривень.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram