Жодного зростання цін на газ для населення Уряд не допустить, - Гройсман

В Уряді обіцяють не допустити чергове зростання ціни на газ для населення.

Ніякого зростання цін на природний газ для населення не буде.

Про це заявляє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

«Я не допущу жодного підвищення тарифів на газ для потреб населення. А ті, хто заявляють про можливе зростання цін на 40%, повинні або відповідально працювати, або писати заяву на звільнення», - наголошує Володимир Гройсман.

Нагадаємо, як писав «Вголос» ціни на природний газ для населення з 1 квітня 2017 року можуть зрости на 40% у випадку, якщо не будуть продовжені покладені на НАК Нафтогаз України спеціальні зобов'язання з продажу газу для населення на пільгових умовах.

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Читач17 лютого 2017 14:06 Відповісти IP:  95.46.126.--- "Индекс экономической свободы: результат Украины худший из всех возможных"
  Wall Street Journal и Heritage Foundation, которые ежегодно рассчитывают для всех стран мира индекс экономической свободы. Вот он, свеженький. Индекс экономической свободы включает в себя свободу бизнеса и торговли, налоговую свободу, свободу от правительства, денежную и финансовую свободу, свободу инвестиций, защиту прав собственности, свободу от коррупции и свободу трудовых отношений.
  Этот индекс не зависит от размеров ВВП, торгового баланса или военных действий.
  Единственное, от чего зависит этот индекс – от правительственного регулирования экономики.
  Так вот. Результаты работы нашего правительства, мягко говоря, неудовлетворительные. То есть всё плохо. Совсем плохо.
  Чтобы вы понимали, по уровню притеснения со стороны правительства украинская экономика относится к деспотичным. ДЕСПОТИЧНЫМ!
  Это худшее состояние индекса экономических свобод из всех возможных.
  Из 180 стран мира Украина на 166 месте! Худшая страна Европы. За последний год Украина повысилась в рейтинге только на 1 позицию, обогнав Суринам (вы знаете, что такое Суринам и где он находится?). Обогнав не потому, что украинское правительство стало лучше работать. А потому, что суринамское стало работать еще хуже.
  ВВП Украины в 2016 году на самом деле не вырос, а сократился на 4,2%
  http://antikor.com.ua/articles/152361-indeks_ekonomicheskoj_svobody_rezuljtat_ukrainy_hudshij_iz_vseh_vozmohnyh__bloger
 • КАЛИНА16 лютого 2017 16:42 Відповісти IP:  46.118.135.--- При нинішній ціні на газ по 7гр.--це зашморг на нашій шиї.Неможливо оплачувати при мізерній зарплаті.у 3000гр.,1500гр. плачу тільки за газ (індивідуальне опалення) за двох-кімнатну квартиру.Ми платимо за тих у кого субсидії.Це грабунок народу.Де укр.газ???А якої якості цей газ ,тепла від нього немає, а лічильник крутить.Злодюги схаменіться .
 • таис афинская16 лютого 2017 12:26 Відповісти IP:  194.44.209.--- а де ж ви були цих 2 роки? та дайте людям дозволи на облаштування індивідуального опалення, створіть умови для того, щоб люди змогли поставити собі сонячні батареї і ви вирішите проблему. Просто вам це не вигідно, ви вже не знаєте як з людей ще здерти ті нещасті копійки. Підняли мінімальну зарплату - ха-ха, а люди доброботу не відчули, бо познімали все що дозволяло більш-менш виживати
 • Бричка без віжків15 лютого 2017 19:41 Відповісти IP:  85.93.218.--- Хтось ще слухає таке.
 • студент15 лютого 2017 16:22 Відповісти IP:  194.44.36.--- От сонцесяйний ти наш,як ми змоглиб прожити без тебе.
 • пенсіонер15 лютого 2017 15:57 Відповісти IP:  94.178.115.--- Людожер-Гройсман,яка мати тебе народила?! Куди ще подорожання газу? Необхідно негайно в тричі знизити ціну на газ!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram