Жителів Криму змусять служити в армії окупанта поза межами півострова

Міноборони Росії скерує молодь з анексованого Криму на службу в армію в різні регіони РФ.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Таке станеться вперше з часу початку окупації Криму в 2014 році, раніше кримчан залишали на службі в межах півострова.

«В основному призовники Криму будуть служити в Краснодарському краї, Московській області, Іванівській області. Проходити військову службу в інших регіонах поки буде невелика частка призовників», - пояснив начальник організаційно-мобілізаційного управління штабу Південного військового округу РФ генерал-майор Андрій Колесов.

За його інформацією, на території окупованого Криму у весняну кампанію військові комісаріати зобов'яжуть служить в армії РФ 2,4 тисячі осіб, тоді як за весь 2016 рік на військову службу на півострові були спрямовані 3680 кримчан. Призов на службу в армію в РФ починається вже 1 квітня.

Відповідно до прийнятої резолюції ООН про права людини в окупованому Криму, російським окупантам заборонено призивати до збройних сил жителів українського півострова, заявив раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Хочу окремо підкреслити, що резолюція наполягає на забороні призову в збройні сили країни-окупанта на окупованій території. Там міститься заклик до країни-окупанта відповідно до міжнародного права», - сказав Клімкін.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram