Злочини проти Майдану: до суду направили справу 17 екс-інспекторів ДАІ

Департамент спеціальних розслідувань ГПУ направив до Шевченківського райсуду Києва обвинувальний акт за обвинуваченням 17 екс-інспекторів ДАІ.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що екс-правоохоронцям інкримінується складання завідомо неправдивих документів – рапортів щодо учасників Автомайдану за участь в акції 29 грудня 2013 року за нібито вчинення ними адміністративних правопорушень за ч. 1 ст. 366, ст. 340 Кримінального кодексу України.

Також йдеться, що екс-заступник командира полку ДПС ДАІ в Києві та заступник начальника управління ДАІ в Києві в інтересах вищого керівництва країни організували зазначені кримінальні правопорушення.

«Крім того, за цими фактами повідомлено про підозру трьом колишнім інспекторам ДАІ і колишньому начальнику управління ДАІ в Києві А. Курінному, які оголошені в розшук», – йдеться в повідомленні.

У ГПУ зазначили, що розслідування кримінального провадження за іншими фактами незаконного переслідування правоохоронцями учасників акцій протесту у часи Революції Гідності триває.

Нагадаємо, що 2 грудня Генпрокуратура завершила досудове розслідування за підозрою 17 екс-інспекторів ДАІ, яким інкримінується складання завідомо неправдивих документів – рапортів відносно учасників мирної акції протесту руху «Автомайдан».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram