ЗМІ НАБУ затримало екс-голову Львівської облради

ЗМІ: НАБУ затримало екс-голову Львівської облради

Директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України, колишнього очільника Львівської обласної ради Ореста Фурдичка детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара.

Затримання відбулося сьогодні, 30 грудня, в його службовому кабінеті в Інституті агроекології і природокористування НААН у Києві, повідомляє із посиланням на джерела у правоохоронних органах ZAXID.NET.

Зазначають також, що детективи провели обшуки у робочому кабінеті політика та у нього вдома.  НАБУ поки не коментує цю інформацію.

Як відомо, 65-річний Орест Фурдичко з початку 90-х очолював лісову галузь Львівщини і саме з його ім’ям преса пов’язувала масштабні зловживання у цій галузі. У 1990-1997 рр. був депутатом Львівської облради, у 1997-1998 рр. – був головою Львівської облради. У 1998-2002 роках був народним депутатом України, пізніше працював на керівних посадах у Держкомітеті лісового господарства України та у міністерстві охорони навколишнього середовища. У травні 2017 року президент нагородив його орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram