Знести довоєнні особняки, щоб побудувати багатоповерхівку: як міська влада знищує Львів (ФОТО)

У Львові знесуть два особняки, які знаходяться на перехресті вулиць Сулими,15 і Кондукторської, 29. Замість них забудовник побудує багатоповерхівку з підземним паркінгом.
Приміщення, які ймовірно знесуть Приміщення, які ймовірно знесуть Приміщення, які ймовірно знесуть Приміщення, які ймовірно знесуть

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 11 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво громадянином Бурієм Станіславом Михайловичем багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. І. Сулими, 15 та вул. Кондукторській, 29 зі знесенням існуючих будівель», – йдеться у рішенні виконкому.

Начальник відділу інженерних споруд, транспорту та геослужби Львівської міської ради при цьому похизувався: завдяки їхнім старанням, новобудова буде чотириповерхова.

«Там зона Ж1, ми даємо відповідно до регламенту зонінгу обмеження у висоті до 15 м в стінах, висота будинку – 4 поверхи. Вони по проекту хотіли більше, але ми їх обмежуємо. У них у власності земельна ділянка. Вони зносять індивідуальні житлові будинки. Ми їх обмежуємо у забудові, при проектуванні вони змушені будуть забезпечити ці показники», – розповів Максим Курко, начальник відділу інженерних споруд, транспорту та геослужби.

Додамо, що за даними адресами знаходяться трьохповерхові особняки довоєнної забудови. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Львів'янка11 серпня 2017 21:16 Відповісти IP:  178.93.52.---
    Знести і побудувати чергову ПУСТУЮЧУ висотку,яка своїми чорними зіницями страшить людей,коли приходиш миро,не дочекається свого господаря при сьогоднішніх цінах за м,кВ.,а чому не позначитися історичні пам'ятки?
  • георг11 серпня 2017 18:37 Відповісти IP:  37.54.254.--- особняком цей будинок був хіба за Польщі, за советів було 3 кв. без перепланування
  • Львів'янин11 серпня 2017 17:11 Відповісти IP:  151.24.187.--- Знесемо палац сонцеясного та збудуємо пару багатоповерхових будинків для патріотів АТО за винятком пройдисвітів та лицемірів в особі гнид!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm