Знову заблукали на Донбасі затримали чергових російських військових

Знову заблукали: на Донбасі затримали чергових російських військових

Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії так бурхливо відзначали День медика, що переплутали напрямок і вийшли на позиції українських захисників.
Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін журналістам в Краматорську,  повідомляє Остров.

«Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо (росіян-військовослужбовців, - ред.), багато затримуємо. Але справа в тому, що не всі ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання - воювати. Затримати і віддати. Решта - не наша справа», - сказав Розмазнин.

Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців у зоні АТО відбуваються досить часто, але інформація про це практично не оприлюднюється в пресі.

«Регулярно затримуємо (російських військових - ред.), сказати, що кожен день - це буде неправда, але досить часто», - сказав заступник командуючого АТО.

Кількість затриманих він уточнював.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram