Зняття недоторканності із Добкіна залишили наостанок для маніпуляцій, – нардеп

Народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко заявив, що спікер навмисне виніс наостанок питання про зняття недоторканності із опоблоківця Михайла Добкіна.

Андрій Парубій заявив, що нардепи, які блокують трибуну, хочуть зірвати зняття недоторканності, інформує кореспондент «Вголосу». Натомість Левченко зазначив, що це відверта маніпуляція: 

«Шановний пане голово, якщо ви щиро говорите про необхідність зняття недоторканності, то чому питання щодо Добкіна не поставили на початок? Що це за маніпуляція? Кажете, що ті, хто блокує трибуну, намагається зірвати голосування. То поставили б першим питанням. Я скажу українцям, чому так все зроблено: для того, щоб зараз «Опоблок» дав голоси спочатку за Конституційний суд, а тоді за злочинний бюджет. Там, де, до речі, армії дають втричі менше коштів, ніж Нацполіції. Саме для цього ви поставили Добкіна вкінці. Рада проголосує тільки за зняття недоторканності, а жодного дозволу на арешт і затримання не буде. От в чому правда. Поставте Добкіна зараз!»

Нагадаємо, напередодні регламентний комітет визнав обґрунтованим подання ГПУ на надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Добкіна, але недостатньо обґрунтованими подання на затримання та арешт.

Слідство вбачає в діях Добкіна ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у місті Харків вартістю понад 226 млн грн.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram