Про це пише Reuters.

Серед номінантів церемонії, в чорних нарядах з'явилися Джессіка Частейн, Лора Дерн, Наталі Портман, Анжеліна Джолі і багато інших.

«Ми тут на підтримку руху Time's Up….Ми солідарні проти будь-якого зловживання владою», – сказала Частейн, номінована за роль у фільмі «Гра Моллі».

«Мова йде про людей, які безмовні, і мова йде про розширення прав і можливостей», – додала Октавія Спенсер, яка була номінована на премію за роль в стрічці «Форма води».

Протягом тижня, що передував церемонії нагородження, понад 300 представників Голлівуду, включаючи акторів, режисерів і письменників, запустили кампанію Time's Up для протистояння проблемам, пов'язаним з сексуальними домаганнями робочому місці.

«Це приголомшлива можливість зустрітися з другом, активістом, з кимось, хто може об'єднати наші голоси, тому що ми були розділені так довго … і наскільки голосніше і міцніше наші голоси можуть бути, коли ми збираємося разом, – сказала Портман.

Дерн прийшла на церемонію в чорній сукні без бретельок в супроводі Моніки Рамірес, співзасновницею і президентом Національної спілки жінок фермерів (Alianza Nacional De Campesinas), яка представляє понад 700 тисяч жінок, що працюють у сільськогосподарській промисловості.

«Прийшов час для нас змінити ситуацію – заявила Дерн.

Як відомо, в Голлівуді стартувала 75 урочиста церемонія вручення кінопремії Голлівудської асоціації іноземної преси «Золотий глобус».

Премія вручається у 25 номінаціях, причому 14 визначає кращих у сфері кіно, решта 11 – на телевізійному екрані.

Традиційно премія «Золотий глобус» присуджується з 1944 року за результатами голосувань акредитованих при Голлівуді іноземних журналістів.