Зозуля призупинив кар'єру в збірній України

Український форвард Роман Зозуля, права якого належать іспанському Бетісу, вирішив призупинити свою кар'єру в збірній України.

Відповідну заяву гравець розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Я вирішив призупинити свою кар'єру гравця збірної України.  Я довго до цього йшов. Але вважаю, що це рішення найкращє на данний момент. Я ввідавався команді кожного матчу. Я завжди готовий битися як в останнє. Зараз я чудово розумію, що я не є гравцем рівня збірної. В мене немає практики», – зазначив він. 

«Тільки найсильніші та кращі повинні бути у лавах збірної. Це моя особиста думка. Я не хочу бути людиною, яка буде займати місце молодого та талановитого гравця. Я хочу бути не лише футболістом, який є в заявці збірної, а частиною великої футбольної сім'ї», – пояснив Зозуля.

Нападник пообіцяв, що зробить все можливе для того, щоб бути гідним гравцем. 

«Я готовий завойовувати місце в збірній. Готовий кожен матч викладатись як останній, рвати газон та серце за нашу країну на всіх фронтах гри команди. Хочеться сказати, що я дуже вдячний кожному, хто висловлює мені довіру та підтримує у цей важкий час.  Дякую вам, це мене надихає та забов'язує рухатись далі», – заявив він.

«Обіцяю, що я зроблю все, щоб бути достойним гравцем! Коли в мене буде достатьно ігрової практики, та тренери побачуть, що я є достойним бути гравцем збірної, я з гордістю вдягну футболку с тризубом на серці! Але зараз саме час дати дорогу тим хлопцям, які заслуговують проявити себе!» – додав Зозуля.

Він також зауважив, що не прощається зі збірною назавжди.

«Зараз я буду всіма думками з вами, моя сім'я! Я не кажу допобачення - я просто хочу знову показати, що є достойним гравцем збірної України!», – підкреслив Зозуля.

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm