«Зрізайте не вуха…», – ЗМІ з'ясували деталі про затриману у Херсоні «офіцера «ДНР» (фото, відео)

Затримана напередодні у Херсоні «офіцер» так званих «спецслужб «ДНР» Еліна Борозенна раніше закликала бойовиків на Донбасі дарувати своїм жінкам на 8 березня не оберемки квітів, а «букети зрізаних шевронів» із убитих українських захисників.

«Обозреватель» розповідає, що терористка зареєструвалася в соцмережі «ВКонтакте» під прізвищем чоловіка – Калиниченко. Більшість недавніх фото на її сторінці зроблені в анексованому Росією Криму, де у Борозенної живе рідня по чоловікові.

Також в мережі знайшли агітаційні відео з Борозенною. На них жінка представляється «командиром окремого тактичного взводу антиснайпер «Сталінград». Втім, крім відео з Борозенною, знайти інших згадок про цей загін не вдалося.

На одному з роликів «командир антиснайперів» просить «чоловіків Донбасу дарувати своїм жінкам на 8-е березня не банальні квіти, а шеврони з убитих українських солдат». При цьому Борозенна козиряє відзнаками добровольчих батальйонів «Донбас», «Азов», «Айдар» та інших, які вона нібито дістала у бою.

«Ви не ріжте вуха, а зрізайте краще шеврони», – радить терористка.

Тепер же, думаючи, що її злочини забуті, Борозенна приїхала з території анексованого півострова і намагалася отримати в Херсоні біометричний паспорт громадянина України. 25 березня українська контррозвідка затримала терористку.

При цьому вона змінила імідж, але була визначена завдяки програмі розпізнавання осіб «Identigraf».

«Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram