ЗСУ проводять спільні навчання з арміями Польщі та Литви

Військовослужбовці Литовсько-Польсько-Української бригади згідно сценарію командно-штабного тренування «Брейв Бразер» під час навчання «Dragon – 2017» у Польщі за стандартами НАТО виконали етапи процесу прийняття рішень для операції з підтримання миру у вигаданій країні.

Про це повідомляє Польське радіо

Офіцери та контрактники Збройних Сил Республіки Польща, Литовської Республіки та України під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова та начальника штабу підполковника Елігіуса Сенуліса провели аналіз майбутньої місії. Вони розробили реалістичні варіанти дій для операції і порівняли їх під час військової гри на мапі. Командир ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Зенон Бжушко затвердив варіант дій номер 1, як той, що дозволить виконати завдання успішно з найменшою загрозою для особового складу, техніки і озброєння.

«Відзначу дуже динамічну і насичену робочу атмосферу на командному пункті під час навчання «Dragon – 2017». На мою думку, офіцери з Литви, Польщі та України виправдали очікування лідерів ЛИТПОЛУКРБРИГ і підтвердили спроможність планувати військові операції, враховуючи внутрішні та зовнішні виклики і загрози. Я щасливий бачити ріст професіоналізму та командної роботи серед польських, литовських та українських військовослужбовців. Однак, робота ще не завершена – перед нами виконанням усіх поставлених завдань тренінгу», - заявив полковник Володимир Юданов.

Під час наступного етапу навчання «Dragon – 2017» командування ЛИТПОЛУКРБРИГ підготує бойовий наказ бригади та, згідно сценарію, проведе умовні батальйони через операцію з підтримання миру.


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm