Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Як йдеться у повідомленні, сторони обговорили серед іншого можливі шляхи повної реалізації взаємовигідних можливостей, наданих Угодою про вільну торгівлю, а також подальшого поглиблення двостороннього співробітництва в оборонній сфері, включаючи підтримку України в питанні розвитку тісних партнерських відносин з НАТО.

«Сторони детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі та стан реалізації Мінських домовленостей і скоординували підходи до реалізації ініціативи щодо розгортання миротворчої операції ООН на всій окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей. Було також висловлено сподівання, що Канада буде займати принципову позицію і в питанні санкційного тиску на Москву, насамперед, у контексті майбутнього головування у «Великій сімці», – йдеться у повідомленні.

Порошенко відзначив підтримку Канадою реформ в Україні та подякував главі МЗС за особисту участь у Лондонській конференції з питань реформ в Україні в липні цього року.

Як підкреслив на своїй сторінці в «Facebook» Петро Порошенко, зустріч проводилася українською мовою, чому він радий. Такий випадок Порошенко назвав унікальним.