Про це заявив конгресмен-демократ Елайджа Каммінгс, повідомляє Корреспондент з посиланням на CNN.

За словами Каммінгса, Флінн намагався «маніпулювати міжнародною атомною політикою заради фінансової вигоди його ділових партнерів» і переконав одного з них, що США послаблять санкції щодо Росії. За словами конгресмена, Флінн після президентських виборів в США у листопаді 2016 року і до вступу Трампа на посаду співпрацював з компанією ACU Strategic Partners, яка намагалася побудувати на Близькому Сході АЕС за участю Росії.

За словами інформатора сенатора, в день інавгурації Флінн спілкувався з Алексом Копсоном, співробітником ACU Strategic Partners. Той, як розповів співрозмовник, підтвердив отримання від Флінна повідомлення про те, що роботу над проектом варто продовжити. Компанія планувала придбати обладнання для АЕС у російського ВАТ «Об'єднані машинобудівні заводи», що перебуває під секторальними санкціями США. Каммінгс назвав звинувачення на адресу Флінна досить серйозними для проведення розслідування на рівні Конгресу.

Нагадаємо, Флінн пішов у відставку після того, як стало відомо про його контакти з російським послом Сергієм Кисляком з питання антиросійських санкцій. Він відмовився давати Сенату США свідчення у справі про зв'язки з РФ.

 

«Вголос»