27 років тому над львівською Ратушею підняли синьо-жовтий прапор (ФОТО)

03.04.2017 14:47
Зображення 1 / 11 Використовуйте клавіші для перегляду
З нагоди 27-ої річниці підняття національного синьо-жовтого прапора над міською Ратушею представники міської влади, депутатського корпусу та громади Львова зібрались на урочисте засідання сьогодні, 3 квітня. Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

У сесійній залі міськради окрім спільної молитви, яку промовив капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк, виступили також перший міський голова Львова часів незалежності (1990-94рр) Василь Шпіцер, депутат, який готував і зачитував ухвалу про підняття синьо-жовтого прапора – Андрій Гречило та нинішній міський голова Андрій Садовий.

Почесним «учасником» засідання був і синьо-жовтий стяг – свідок подій 1990 року. У велику сесійну залу прапор внесли військові ліцеїсти.

Хор «Гомін» виконав Гімн України у сесійній залі, а на площі перед Ратушею музичний супровід заходу виконував духовий оркестр музичної школи №5 «Львівські фанфари».

Урочистості завершились церемоніальним підняттям національного прапора над вежею міської Ратуші. Почесну місію підняття прапора над міською Ратушею виконали депутати попередніх скликань та учні львівських шкіл.

Також депутати міськради поклали квіти на Личаківському цвинтарі на могилу голови Львівського міськвиконкому Богдана Котика, за час головування якого місто одне з перших підняло над Ратушею національний прапор.

 

 «Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram