04 08 2017 19:54

«Бандерштат-2017»: що нового?

Цьогоріч фестиваль українського духу «Бандерштат» проходить у Луцьку водинадцяте. Що змінилося в організації дійства, форматі його проведення і, звісно ж, у програмі фестивалю?

«Бандерштат-2017» проходить на території села Рованці. Декілька років поспіль дійство проводили на території луцького іподрому, проте, за словами організаторів, локація виявилась замалою для великої кількості людей із «бандерштатівської тусовки», тому її вирішили замінити на більшу за площею. 

На територію фестивалю веде понтонний міст. Його спорудили, аби відвідувачам «Бандерштату» було зручно та швидко дістатися до дійства. За 11 років до місця проведення «Бандерштату» уперше облаштували дорогу. Відвідувачі фестивалю зможуть дістатися туди не грунтовим, а прогрейдерованим шляхом.

На «Бандерштаті-2017» одночасно діятимуть усі сцени: головна, урбан та тиха. Цей досвід запозичили з масштабних та успішних українських і європейських фестивалів.

На головній сцені фестивалю вперше можна буде почути виступи гуртів «Бумбокс», «Воплі Відоплясова». Зарядити гаджети можна буде покрутивши педалі. Активно і незвично пропонує зарядити свій смартфон «ІМАГО»: сідаєш на велосипед, дивишся фільм на нічному кіноперегляді, крутиш педалі і таким чином заряджаєш телефон.

Під час «Бандерштату» можна придбати путівник «Україна для Вас», усі кошти від продажів якого підуть на придбання потужного обладнання, необхідного для друку шрифтом Брайля.