19 03 2017 19:48

Близько 50 тисяч людей пройшли хресною ходою вулицями Львова (ФОТО)

Загальноміська хресна хода вулицями Львова пройшла сьогодні, у Хрестопоклонну неділю, 19 березня. Вона відбулась під молитовним проводом монахів Чину Святого Василія Великого з нагоди 400-ліття реформування Василіанського Чину святого Йосафата.

Як повідомляє кореспондент «Вголосу», у цьогорічній Хресній ході взяли участь близько 50 тис. осіб різних релігійних конфесій. Її очолив Високопреосвященний владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський. До учасників ходи долучились також керівники міста й області.

Хресна хода вирушила о 15:00 год. від храму Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) до пам’ятника Праведному Митрополиту Андрею (пл. св. Юра, 5).

Традиційно, у Хрестопоклонну неділю (середина Великого посту, у цей день виносять для поклоніння прикрашений хрест), у Львові УГКЦ організовує ходу, під час якої провадять роздуми над страстями Господа Ісуса Христа.

Хресну дорогу тематично приурочено молитві за мир і спокій у нашій країні. Як і торік, увага була зосереджена на українських військовослужбовцях, яких було чимало серед учасників ходи.