Близько тисячі націоналістів під ЛОР вимагають амністію АТОвцям та визнання їхнього Маніфесту (ФОТО)

30.05.2017 10:54
Зображення 1 / 9 Використовуйте клавіші для перегляду
Перед приміщенням Львівської обласної ради українські націоналісти розпочали акцію на підтримку Маніфесту та вимагають від влади підписати амністію воїнам АТО.

Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Організаторами акції є ВО «Свобода», ВГО «Сокіл», «Національний корпус» та «Правий Сектор».

Перед учасниками акції протесту уже виступив екс-віце-спікер Верховної Ради, депутат Львівської облради Руслан Кошулинський, який наголосив , що зараз націоналісти об'єднались задля відродження України.

«Наша мета – максимально поширити до громадян те, за що вмирали українці на Майдані та у АТО. Влада забула, що прийшла на крові наших патріотів. Країною і далі керують олігархи. Для них немає війни, вони досі торгують з Росією, не припинена торгівля на крові, немає візового режиму. Ми, націоналісти, об'єднали свої зусилля задля держави. Тези Маніфесту - це реальний крок виходу із цієї кризи. Будь-яка диктатура базується на маленьких шурупчиках на місцях. Наше завдання – показати, як вийти із цієї кризи. Цій владі не потрібні патріоти, вони мають сидіти у тюрмі. Маємо приклад нашого побратима Констянтина Василькевича, який воював і якого судять за його принципову позицію», - сказав Руслан Кошулинський.

Представник «Правого Сектору» під час акції пояснив, що націоналісти не можуть мовчати, коли олігархи продовжують розкрадати Україну.

«Ті, що у Верховній Раді, – не є українцями. У кожного з них є багато паспортів іноземних держав. Вони не зацікавлені у розбудові держави. Нам часто закидають ксенофобію, але нашим ворогом є не конкретні нації, а ті, хто проти українців», - зазначив керівник «Правого Сектору» Львівщини Тарас Хамер.

Керівник «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий пояснив, що націоналісти – це люди, на яких лежить відповідальність за Україну.

«Ми повинні зробити усе, щоб нація процвітала, щоб був порядок і закон. Наша влада не розуміє націоналістів, бо їхнє розуміння націоналістів - це напис у паспорті. Національний Маніфест - це ті пункти, які нас виведуть із занепаду»,- зазначив представник «Національного Корпусу».

Як уже писав Вголосорганізатори акції повідомили, що націоналісти під час сесії Львівської обласної ради продиктують низку вимог, задекларованих у Національному маніфесті.

Зокрема, націоналізація російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження чинного мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram