Близько тисячі націоналістів під ЛОР вимагають амністію АТОвцям та визнання їхнього Маніфесту (ФОТО)

30.05.2017 10:54
Зображення 1 / 9 Використовуйте клавіші для перегляду
Перед приміщенням Львівської обласної ради українські націоналісти розпочали акцію на підтримку Маніфесту та вимагають від влади підписати амністію воїнам АТО.

Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Організаторами акції є ВО «Свобода», ВГО «Сокіл», «Національний корпус» та «Правий Сектор».

Перед учасниками акції протесту уже виступив екс-віце-спікер Верховної Ради, депутат Львівської облради Руслан Кошулинський, який наголосив , що зараз націоналісти об'єднались задля відродження України.

«Наша мета – максимально поширити до громадян те, за що вмирали українці на Майдані та у АТО. Влада забула, що прийшла на крові наших патріотів. Країною і далі керують олігархи. Для них немає війни, вони досі торгують з Росією, не припинена торгівля на крові, немає візового режиму. Ми, націоналісти, об'єднали свої зусилля задля держави. Тези Маніфесту - це реальний крок виходу із цієї кризи. Будь-яка диктатура базується на маленьких шурупчиках на місцях. Наше завдання – показати, як вийти із цієї кризи. Цій владі не потрібні патріоти, вони мають сидіти у тюрмі. Маємо приклад нашого побратима Констянтина Василькевича, який воював і якого судять за його принципову позицію», - сказав Руслан Кошулинський.

Представник «Правого Сектору» під час акції пояснив, що націоналісти не можуть мовчати, коли олігархи продовжують розкрадати Україну.

«Ті, що у Верховній Раді, – не є українцями. У кожного з них є багато паспортів іноземних держав. Вони не зацікавлені у розбудові держави. Нам часто закидають ксенофобію, але нашим ворогом є не конкретні нації, а ті, хто проти українців», - зазначив керівник «Правого Сектору» Львівщини Тарас Хамер.

Керівник «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий пояснив, що націоналісти – це люди, на яких лежить відповідальність за Україну.

«Ми повинні зробити усе, щоб нація процвітала, щоб був порядок і закон. Наша влада не розуміє націоналістів, бо їхнє розуміння націоналістів - це напис у паспорті. Національний Маніфест - це ті пункти, які нас виведуть із занепаду»,- зазначив представник «Національного Корпусу».

Як уже писав Вголосорганізатори акції повідомили, що націоналісти під час сесії Львівської обласної ради продиктують низку вимог, задекларованих у Національному маніфесті.

Зокрема, націоналізація російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження чинного мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні.

 

«Вголос»

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Патріот6 червня 2017 12:16 Відповісти IP:  185.95.23.--- Одне не зрозуміло, чому обласна рада яка складається з 8 фракцій має в примусовому порядку підтримувати Національстичний Маніфест який передбачає НЕ Європейську і Атлантчну інтеграцію, а якусь міфічну балто-чорноморську дугу на противагу росії. Сумнівно що Поляки, Прибалти, Болгари, Румуни захочуть вступити в це об"єднання, вони вже і так перебувають в безпековому поясі НАТО і ЄС, вони вже в безпеці! Ініціювати об"єднання безядерних держав на противагу ядерній росії , це повний абсурд, це не дієздатне об"єднання. Нам потрібно об"єднуватись з економічно і військово сильншими державами. Люди вийшли на Майдан за Європейську інтеграцію і проти плавної інтеграції в росією, яку планував путін і янукович. Люди на Майдані помирали за краще життя і за Союз з Європою. Хочеться дуже сподіватися, що акції такого штибу організовані політично не зрілими політ. силами, а не робота на нашого ворога імперсько-фашистську росію!!!
  • Чииач30 травня 2017 11:07 Відповісти IP:  46.133.36.--- Шановні націоналісти та патріоти ідемо пішою ходою до митрополії РКЦ вул.Винниченка 32 та запитаємо шовіністів,хто дозволив нашу націю обливати брудом та ганьбити,це рупор Росії чи Польщі?Чи представник римо-католицької церкви Митрополит Мокшицький в Україні погодив з Папою Фоанциском чи президентом Польщі Дудою свій виступ у Варшаві?Держава і церква різні інституції якщо українці та поляки порозумілись та простили одне одному,чому духовна особа яка виключно підчиняється Папі Франциску плюндрує Україну та Церкву в особі Святійшого отця,римо-католицька церква в Україні не є польською і треба шанувати Бога,Папу та Україну,не подобається чемодан,вокзал Варшава чи Москва?
  • Ал31 травня 2017 20:07 Відповісти IP:  189.72.28.--- Шановний Чииач,
    А що забули українські патріоти та націоналісти на польській землі, у польському місті Львові?
    Ч вони вважають, що Путін їм допоможе втримати окуповані польські території?

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm