Львівський дитсадок «Дивосвіт» урочисто відсвяткував День знань (ФОТО)

01.09.2016 20:41
Свято першого вересня у садочку Дивосвіт у Львові, 1 вересня 2016 року. Фото: Вголос
Свято першого вересня у садочку Дивосвіт у Львові, 1 вересня 2016 року. Фото: Вголос
Зображення 1 / 23 Використовуйте клавіші для перегляду
Вшануванням пам’яті Героїв Небесної сотні, виконанням Гімну України та загалом урочистою лінійкою новий навчальний рік розпочали у львівському ДНЗ №42 «Дивосвіт».

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Відзначення свята Першого вересня є традицією, скоріше, для школярів, однак приємним винятком з-посеред інших навчальних закладів виявився дитсадок «Дивосвіт». Тут уже багато років поспіль урочисто відзначають День знань і початок нового навчального року, на який покладено багато сподівань, як у батьків, так і дітей та педагогів.

«1 Вересня – день добра, мудрості, любові. Новий навчальний рік розпочинає подекуди нелегку, але яскраву дорогу до нових звершень», – наголосила під час урочистої лінійки керівник дитсадка Наталія Заранська.

Піснями та віршами у «Дивосвіті» новий навчальний рік зустріли дошкільнята, їх батьки та вихователі. Маленькі «академіки» отримали посвідчення, таким чином їх прийняли в родину «Дивосвіту».

«Дитсадок позиціонує себе, як Академію професора Маківки. Цей професор вкладає дітям нові знання, в їх голівках має бути стільки знань, скільки зернят в голівці маку. Тому у нас з’явилася думка, аби кожен навчальний рік  розпочинати так урочисто, як в академії. Діти мають відчути, що прийшли навчатися, здобувати нові знання, нових друзів і весело проводити свій час», – пояснила Наталія Заранська.

Присутній на святі отець Андрій відзначив дуже радісну та теплу атмосферу в дитсадку і побажав, аби такі навчальні заклади лише примножувалися і розвивалися.  «Якщо вся Україна перетвориться в такий «Дивосвіт», то кращої держави не віднайти», – наголоси він.

Наталія Заранська також розповіла, що «Дивосвіт» має художньо-естетичну спеціалізацію, його одна із засад – народна педагогіка і патріотичне виховання. «І це у нас проявляється в тому, що діти щодня виконують Гімн, моляться. Це все не нав’язливо, але таким чином ми стараємося зерна добра посіяти в душах дітей, ми постійно згадуємо й тих людей, які захищають нашу Батьківщину і тих, яких вже немає з нами», – розповіла керівник закладу. Адже в дусі патріотизму й любові до рідної мови пройшла й нинішня урочиста лінійка «Дивосвіту».

Загалом у дитсадку навчається 105 дітей, але у цьому навчальному році керівництво дуже сподівається на відкриття нових груп у відновлених приміщеннях, аби ще більша кількість дітей мала змогу навчатися у «Дивосвіті».

ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm