Львівські вершники позмагались у зимовому чемпіонаті області з кінного спорту (ФОТО)

21.02.2017 12:20
Фото: ДЮСШ «Буревісник», Львів
Фото: ДЮСШ «Буревісник», Львів
Зображення 1 / 11 Використовуйте клавіші для перегляду
За звання чемпіонів Львівської області з кінного спорту позмагалися 45 спортивних пар у дисципліні подолання перешкод та 36 спортивних пар у дисципліні виїздка.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Традиційно, змагання розпочиналися з виїздки, однієї з найскладніших дисциплін класичного кінного спорту. Тут вершник має показати гармонійну їзду верхи на всіх алюрах-рухах. У манежі по периметру розміщені позначки-літери, вони вказують, де вершники повинні змінювати рухи коня: чи то зупинка, чи то навпаки підйоми в галоп, або ж повороти вправо, чи вліво. При цьому вершники та їх коні повинні поводитися абсолютно невимушено, спокійно та врівноважено, адже кожен рух коня оцінюється суддями. «Оцінюються алюри, імпульс, тобто рух коня, бажання бігти вперед, підкорення коня, тобто слухняність у виконанні схеми їзди», – розповіла суддя змагань Олена Плекан. Вершник має зберігати баланс при їзді, правильну посадку та непомітно спонукати коня до виконання тієї,чи іншої вправи.

Тож у виїздці в програмі «Особистий приз юнаки», перше місце здобула Жезло Олена, друге - Іванчук Катерина, Третє - Опришко Христина.  «Особистий приз діти», першою залишилась Жезло Олена, другою - Кіценюк Анастасія, третя - Приходько Анастасія. «Попередній приз діти, Б», перше місце здобула Криворучко Жанна, друге - Макарова Настя, третє - Катера Ольга. У більш технічно складній виїздці за програмою «Манежна їзда 1*, тест Б» перше місце здобула Іванчук Катерина, друге - Данчак Олег, третє- Бродська Марія.

Як розповіла директор ДЮСШ з кінного спорту «Буревісник» Оксана Гут на відкритий зимовий чемпіонат львівської області з кінного спорту приїхали учасники з Тернопільсткої та Рівненської областей. Гостям також вдалося здобути перемоги у чемпіонаті.

Зокрема, у дисципліні подолання перешкод з висотою 110 см перще та друге місце здобув вершник з Тернополя,  Ісаєнко Олександр, КСК «Торнадо», третім залишився Кондратенко Юрій КСК «Кайзервальд», Львів. У маршруті перешкод висотою 90 см перше місце здобула Лелюх Тетяна з Рівного, НСК «Сокіл», друге місце здобув Дуля Володимир, а третьою залишилась Харченко Єлизавета, КСК «Вікторія», м. Львів.

Як розповів президент Федерації кінного спорту Львівської області Віктор Доскіч, обласні змагання з кінного спорту – це свого роду генеральна підготовка до всеукраїнських та міжнародних стартів цього року. Адже влітку на спортивні пари очікує напружений змагальний сезон. Тож вже наступного місяця львівські вершники вкотре випробують своїх коней в черговому кінному турнірі. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm