Перед Ратушею львів’яни протестували проти «сміттєвих ігрищ» Садового, Синютки та Порошенка (ФОТО)

25.05.2017 13:32
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Перед приміщенням Львівської міської ради сьогодні, 25 травня, громадські активісти вимагали від влади припинити «сміттєві ігри» та звернути увагу на те, що Львів опинився на межі екологічної катастрофи.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Громадські активісти «Студентської Свободи»,  одягнені у маски із зображенням мера Львова Андрія Садового, голови Львівської ОДА Олега Синютки та президента України Петра Порошенка, вимагали від цих політиків припинити за допомогою сміття перетягувати на себе рейтинги.

«Цією акцією ми хочемо привернути увагу насамперед до проблем звичайних львів’ян, які через невивезене сміття стикнулись із справжньою екологічною катастрофою. Це неприпустимо, щоб владі було все одно в той час, коли поблизу житлових будинків, дитячих майданчиків стоять гори сміття та там бігають зграї щурів», - сказав у коментарі «Вголосу» активіст Віталій. 

Як уже писав «Вголос», замість вивезення непотребу, у міській раді вирішили на сміттєвих майданчиках Львова труїти щурів. Раніше у мережі з'явилося відео із великою кількістю гризунів, які, не боячись людей, забігають і у підвал житлового будинку.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram