Перед Ратушею львів’яни протестували проти «сміттєвих ігрищ» Садового, Синютки та Порошенка (ФОТО)

25.05.2017 13:32
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Перед приміщенням Львівської міської ради сьогодні, 25 травня, громадські активісти вимагали від влади припинити «сміттєві ігри» та звернути увагу на те, що Львів опинився на межі екологічної катастрофи.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Громадські активісти «Студентської Свободи»,  одягнені у маски із зображенням мера Львова Андрія Садового, голови Львівської ОДА Олега Синютки та президента України Петра Порошенка, вимагали від цих політиків припинити за допомогою сміття перетягувати на себе рейтинги.

«Цією акцією ми хочемо привернути увагу насамперед до проблем звичайних львів’ян, які через невивезене сміття стикнулись із справжньою екологічною катастрофою. Це неприпустимо, щоб владі було все одно в той час, коли поблизу житлових будинків, дитячих майданчиків стоять гори сміття та там бігають зграї щурів», - сказав у коментарі «Вголосу» активіст Віталій. 

Як уже писав «Вголос», замість вивезення непотребу, у міській раді вирішили на сміттєвих майданчиках Львова труїти щурів. Раніше у мережі з'явилося відео із великою кількістю гризунів, які, не боячись людей, забігають і у підвал житлового будинку.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Олег25 травня 2017 15:15 Відповісти IP:  178.95.8.--- Садовий і Порошенко один одного варті !
  Дійсно перекидають відповідальність а львів'яни страждають
 • reality 25 травня 2017 14:31 Відповісти IP:  82.145.221.--- Треба вчити населення, починаючи з дитячих садочків та навчальних закладів, як поводитись зі сміттям, як продукуваи менше сміття і як його сортувати.
  Потрібний екологічний всеобуч, потрібна екологічна культура і відповідна поведінка.
  Найлегше все спихати на Садового. Але чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять... Населення сміття кидає де попало. Кидають сміття на зупинках транспорту, на дорогу кидають недопалки, талони, всякі кульки, різноманітні пляшки з напоїв.
 • львів'янин29 травня 2017 16:15 Відповісти IP:  194.44.220.--- to reality ,
  давай не мішати м'ясо з мухами. Одна справа коли кидаєш на тротуар, а інша - коли розносиш все по різних баках. А потім за місяць приїзжає ескаватор і всю ту гору докупи (без всіляких сортувань) вивозить в невідомому напрямку.
 • Левко25 травня 2017 19:25 Відповісти IP:  178.137.85.--- Чому спихати? В Садіка було більше 10 років, щоб вирішити це питання, но йому забаглось стати президентом... Хіба не зрозуміло, що рано, чи пізно проблема сміття поховає його як політика, тож краще б він займався господаркою, а не політ-піаром.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram