Протистояння мітингувальників та правоохоронців у Львівській облраді: як це було (ФОТО)

30.05.2017 13:20
Зображення 1 / 25 Використовуйте клавіші для перегляду
Між націоналістами, які сьогодні прийшли під стіни Львівської облради з вимогою до влади визнати Маніфест та підписати амністію воїнам АТО, та правоохоронцями відбулось протистояння. Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

За інформацією активістів, штовханина трапилася після того, як перед протестувальниками, котрі мали намір зайти до сесійної зали, зачинили двері. За словами учасника АТО Богдана Федуна, поліцейські почали відштовхувати людей. Також під час сутички були задіяні спецзасоби.

Нагадаємо, як писав «Вголос» представники націоналістичних сил під час сесії Львівської обласної ради вимагали від львівських депутатів прийняти звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради з вимогою визнати Національний маніфест та підписати закон про амністію воїнів АТО.

Очільник Львівської обласної «Свободи» вважає тези Національного маніфесту базою та основою, щоби країна вийшла з тієї кризи у яку олігархи її пхають.

Зокрема:

- «Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.

- Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів та послуг.

- Законодавчо визнати «ОРДЛО»

окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.

- Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.

- Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.

- Законодавчо закріпити право на збройний захист та вільне володіння зброєю.

- Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.

- Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.

- Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента та ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів та посадовців.

- Запровадити виборність суддів та певних категорій місцевих посадовців.

- Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об'єкти та підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р., ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.

- Забезпечити трудові права українців і створити умови для дієвого профспілкового руху.

- Ухвалити соціально справедливий Податковий кодекс, що сприятиме розвитку дрібного й середнього підприємництва.

- Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як запоруки енергетичної незалежності держави.

- Упорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.

- Відновити позитивну динаміку в національній демографії: укріплювати інститут традиційної сім'ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.

- Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві», ‒ йдеться в документі.

 

 


КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • lach 11 червня 2017 18:17 Відповісти IP:  31.0.37.--- My dear friends Ukrainians .Don't let the banderist take a power.They have a heroes bandits like Suchevycz ,Klym Savur and Bandera who command to kill every Pole from 16-60 years old,but the UPA killed all Poles even women and children almost 200 000 civilian.I know few Ukrainians they are good men and honest workers ,don' t destroy you road to Western Union promoting nazi ideology.
  • как цап31 травня 2017 08:52 Відповісти IP:  91.239.241.--- забули написати, притягнути Махніцького до кримінальної відповідальності за бездіяльність за час перебування на посаді Генпрокурора

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm