Реалізовані проекти та підтримка Героїв: у Львові відбулись всеукраїнські збори українок «Яворини» (ФОТО)

18.03.2018 19:32
Зображення 1 / 16 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 18 березня, до Львова на зустріч з’їхались представниці Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» зі всієї України, аби обмінятись досвідом успішно реалізованих проектів та ініціатив. Також напрацювати програму подальших дій, спрямованих на підтримку воїнів та соціально незахищених верств населення.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех зазначила, що організація згуртувала небайдужих жінок, які допомагають людям у будинках для одиноких, дітям у сиротинцях, родинам Героїв, реалізовують соціальні та культурні проекти, проводять благодійні ярмарки по всій Україні.  Також розповіла про реалізовані та розроблені Програми соціального захисту населення, зокрема підтримки одиноких людей, дітей-сиріт та підприємницьку діяльність військових тощо.

«Україна зараз у полум’ї війни, ще й внутрішній ворог – корупція, свавілля влади - роз’їдає країну зсередини. Тому ми змушені відповідати на виклики та спрямовувати свої зусилля на боротьбу з ворогом, підтримувати наших захисників та їхні родини, а також соціально незахищених людей, - додала Ірина Сех. - Сьогодні серед наших активісток – і жінки загиблих Героїв російсько-української війни, Героїв Небесної Сотні».

Мати одного із загиблих на війні бійців - «Сокола», - голова ГО «Солдатські матері Корсунщини» Тетяна Перетятько  розповіла про смертельне поранення сина у 2014 року, коли він витягував двох побратимів із поля бою під Іловайськом. «44 дні я боролася за життя своєї дитини. Ми пройшли 7 кіл пекла. Але він помер. Зараз я сама допомагаю пораненим бійцям». 

Мати ж загиблого активіста Донецького майдану Людмила Чернявська поділилась спогадами про буремні події у Донецьку, внаслідок чого загинув її син. «Сина попереджали, що будуть провокації. Але він пішов. Я плакала, не хотіла його пускати. Синові було 22 роки. Це був початок війни», - зазначила вона.  

Представниці «Яворини» привітали та подякували матерям Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни. Після цього поділились досвідом успішно реалізованих проектів та ініціатив. 

Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, який завітав на захід, наголосив, що об’єднання українок “Яворина» сьогодні на загальноукраїнському рівні є чи не найдієвішою організацією, яка об’єднала жінок-патріоток, які працюють у різних сферах. «Це і волонтерство, і опіка родинами загиблих та поранених наших воїнів і Героїв Небесної Сотні. Вони займаються і розвитком держави та культури і навіть політики. Тому для нас дуже важливо співпрацювати з такою організацією, адже вона за духом не просто патріотична, а націоналістична», - акцентував Олег Тягнибок.

У межах заходу активістки «Яворини» також обговорити план подальших дій, аби у час активних воєнних дій бути ще активнішими. Також звернули увагу на  напрацюванні програм соціального захисту для подальшої реалізації тими «яворинками», які є представниками місцевих органів влади. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram