09 03 2017 12:38

Шахтарі пікетували Господарський суд Львівської області (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 9 березня, шахтарі Львівщини пікетували Господарський суд Львівської області. Гірники вимагали розблокувати рахунки ДП Львіввугілля.

Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Як зазначають учасники акції протесту, через заблоковані рахунки шахтарям з січня не виплачують  заробітню плату.

«Сьогодні з 9 години було рішення, що з четверга потрібно призупинити будь яке відвантаження вугілля. Оскільки немає заробітніх плат,  усе вугілля ми грузимо на склад. На даний момент шахтарям за січень на 60 % виплатили заробітню плату. Шахтарям боргують понад сто мільйонів гривень. Усі шахти поки працюють, але ми чекаємо на рішення суду. Якщо воно буде негативним для нас – ми призупинимо роботу. На шахті відбуваються роботи, вугілля ми не відвантажуємо», - кажуть представники профспілкової організації шахтарів Львівщини.

Як зазначають гірники, на даний момент на Львівщині працює п’ять шахт з шести. Поки не працює «Степова».

«Виконавча служба м. Києва заблокувала рахунки ДП Львіввугілля і шахтарі не можуть у повному обсязі отримати свою зарплату. Гроші за січень нам мали перерахувати ще 25 лютого. Гроші лежать на рахунках заблоковані. Наростає соціальна напруга. Шахти поки працюють у звичайному режимі. Сюди приїхали люди, які сьогодні мають вихідний. Якщо суд прийме негативне для нас рішення – ми повністю перестанемо працювати», - каже працівник шахти «Межирічанська» Ростислав.

Як стало відомо, Господарський суд Львівської області таки розблокував рахунки ДТ Львіввугілля.


 

«Вголос»