У Луцьку презентували фотовиставку «Герої – серед нас»

14.10.2016 19:13
Зображення 1 / 20 Використовуйте клавіші для перегляду
У Луцьку відбулося відкриття фотовиставки «Герої – серед нас».

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

«Ця фотовиставка реалізовується на Волині вперше. Кандидатів для героїв портретів визначали ветеранські організації за принципом по одній людині з кожного району та по одній людині з кожного міста обласного значення. Це різні долі, люди з різних військових формувань, люди, які різними шляхами потрапили на фронт, але всіх їх об’єднує одна риса – це люди патріоти, які на поклик держави подолали свої страхи і пішли захищати свою землю», - розповів фотограф Валерій Мельник.

Загалом на виставці презентували 17 портретів учасників АТО. Ці світлини у подальшому планують зробити основою поліграфічного проекту, котрий розповсюдять на всю область для створення куточків героїв.

«Незвично було братии участь. Я сам прикордонник і член спілки ветеранів АТО. Це дуже приємно. Плюси і мінуси є, але як вже вийшло. Не знаю, чи я фотогенічний», - поділився старший сержант Олександр Дишко.

Насамкінець учасники АТО отримали пам’ятні відзнаки.

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Антибандера31 жовтня 2016 01:03 Відповісти IP:  93.157.45.--- Правильнее назвать выставку "П.идарасы серед нас" и взять их в черные рамочки

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm