У Львівській дитячій чорнобильській лікарні відкрили «Куток добра» (ФОТО)

01.04.2016 12:15
Відкриття «Кутка добра» для дітей у Чорнобильській лікарні у Львові, 31 березня 2016 року. Фото: Вголос
Відкриття «Кутка добра» для дітей у Чорнобильській лікарні у Львові, 31 березня 2016 року. Фото: Вголос
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду
У четвер, 31 березня, громадська організація «Розвиток Громади» відкрила перший «Куток добра» у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (вул. Дністерська, 27)

«Куток добра» – це спеціально обладнана кімната, де малеча матиме змогу проводити дозвілля та відволікатися від лікарняних турбот.

Учора в неврологічному відділенні було справжнє свято, малечу розважали аніматори. «Посіпаки» не дали сумувати нікому, танцювали, надували повітряні кульки, робили кумедні знімки разом із дітьми. А майстри «Дитячої школи народних мистецтв» підготували для маленьких пацієнтів захопливий майстер-клас.

«Знаю з власного досвіду, як сумно в лікарняній палаті, саме тому виникла така ініціатива. Хочеться розбавити сірі будні малюків. Зараз дуже приємно спостерігати за веселими дітьми і розуміти, що все вдалося», – коментує куратор проекту Назар Бай.

На відкритті був присутній заступник головного лікаря з медичної частини Зиновій Іваськевич. Він подякував громадській організації: «Діти в лікарні, особливо в неврологічному відділенні, вимагають особливої уваги. Такий куточок буде сприяти їхньому одужанню».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram