У львівському парку ім. Б. Хмельницького відкрили мистецький проект «АРТКУБ» (ФОТО)

24.06.2017 21:05
Зображення 1 / 17 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні у львівському парку імені Богдана Хмельницького арт-фундація «Вільні» презентувала мистецький проект «АРТКУБ».

Масштабну споруду зі сценічних риштувань, завширшки і заввишки 6 метрів, наповнену майже трьома десятками картин та чотирма скульптурами розмістили на центральній алеї. Цікаво, що у сутінках конструкція набере особливого вигляду: майже 30 світлових елементів за допомогою таймера почергово підсвічуватимуть певну групу картин, формуючи правильне сприймання у реципієнта, інформує кореспондент «Вголосу».

Автори проекту взяли собі за мету показати широкому загалу роботи молодих львівських митців. Згодом до нього планують долучити діячів культури зі всієї України, а їхніми напрацюваннями ділитися із закордонням.

Авторка проекту, психолог та ресторатор Ольга Філатова зазначила, що основним завданням нинішнього проекту є показати Львову його перлину, підтримати талановиту молодь та нарешті окультурити культурну столицю України:

«Наш проект – це певний меседж до львів’ян: давайте зробимо світ кращим. Разом. Тут і зараз».

Варто зазначити, що частиною «АРТ-КУБа» стала четвірка скульптур із проекту «Мертві і живі» львівського художника та реставратора Віктора Проданчука.

«Самі скульптури – моє творіння, а розписував їх – Артем Коловоротний. Тут у нас Вінсент ван Гог, Егон Шіле, Енді Воргол та Жан-Мішель Баскія. Чотири скульптури – як символи життя чотирьох художників», - розповів митець.

Як уже писав Вголос, напередодні голова правління арт-фундації «Вільні» Ольга Філатова, художник Олег Давиденко та розпорядник Олександр Ховпун розповіли про основні цілі та мету нового проекту «АРТКУБ».

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків24 червня 2017 21:12 Відповісти IP:  109.87.11.--- Поет,письменник,філософ,московський націоналіст (хоч італій­ського роду) Ф.Тютчєф (1803-1873) так гидив, погорджував Москвинів, що все своє доросле життя прожив у Німеччині, і одружився двічі з німкенями. І той самий Ф.Тютчєф писав:
    "Над величезними румовищами Заходу підноситься,мов святий ковчег,ще більша Московщи­на. Хто посміє сумніватися в її Божественому покликанні? Москва, Пєтєрбург,Константінополь - це святі міста Расєі.А її межі? -Май­бутнє відкриє сім морів,сім великих рік.Від. Нілу до Неви,від Ель­би до Жовтої ріки,від Волги до Єфрату,від Ґанґу до Дунаю - це Расєя. Расєя вічна,як Св.Дух передбачав і св.Даніїл пророкував"
    Ф , Тютчєв."Ґеоґрафія Расєі".
  • Харків24 червня 2017 21:14 Відповісти IP:  109.87.11.--- І автор цього марення ненавидів Москвинів. Як це розуміти?
  • Факт 24 червня 2017 21:11 Відповісти IP:  82.145.220.--- «Галичина, будучи в сфері західного культурного впливу, вже в давні часи відігравала роль “українського вікна“ в Західну Европу.
    Це й було причиною того, що Львів став першим вогнищем української культури ще до революції Богдана Хмельницького і звідси почалось культурне й національне-політичне відродження всього українського народу», — Ісидор Нагаєвський

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram