У львівському парку ім Б Хмельницького відкрили мистецький проект АРТКУБ ФОТО

У львівському парку ім. Б. Хмельницького відкрили мистецький проект «АРТКУБ» (ФОТО)

24.06.2017 21:05
Зображення 1 / 17 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні у львівському парку імені Богдана Хмельницького арт-фундація «Вільні» презентувала мистецький проект «АРТКУБ».

Масштабну споруду зі сценічних риштувань, завширшки і заввишки 6 метрів, наповнену майже трьома десятками картин та чотирма скульптурами розмістили на центральній алеї. Цікаво, що у сутінках конструкція набере особливого вигляду: майже 30 світлових елементів за допомогою таймера почергово підсвічуватимуть певну групу картин, формуючи правильне сприймання у реципієнта, інформує кореспондент «Вголосу».

Автори проекту взяли собі за мету показати широкому загалу роботи молодих львівських митців. Згодом до нього планують долучити діячів культури зі всієї України, а їхніми напрацюваннями ділитися із закордонням.

Авторка проекту, психолог та ресторатор Ольга Філатова зазначила, що основним завданням нинішнього проекту є показати Львову його перлину, підтримати талановиту молодь та нарешті окультурити культурну столицю України:

«Наш проект – це певний меседж до львів’ян: давайте зробимо світ кращим. Разом. Тут і зараз».

Варто зазначити, що частиною «АРТ-КУБа» стала четвірка скульптур із проекту «Мертві і живі» львівського художника та реставратора Віктора Проданчука.

«Самі скульптури – моє творіння, а розписував їх – Артем Коловоротний. Тут у нас Вінсент ван Гог, Егон Шіле, Енді Воргол та Жан-Мішель Баскія. Чотири скульптури – як символи життя чотирьох художників», - розповів митець.

Як уже писав Вголос, напередодні голова правління арт-фундації «Вільні» Ольга Філатова, художник Олег Давиденко та розпорядник Олександр Ховпун розповіли про основні цілі та мету нового проекту «АРТКУБ».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram