У Львові батяри та батярки влаштували велопроменад та проїхалися містом на своїх роверах ФОТО
09 06 2018 18:10

У Львові батяри та батярки влаштували велопроменад та проїхалися містом на своїх роверах (ФОТО)

Сьогодні, 9 червня, у Львові, на площі Митній, десятки львів’ян та львів'янок зібралися на 5-ий ретро-велопроменад «Батяри на роверах». Захід об’єднав усіх, хто цінує міські велосипеди та львівську батярську міську культуру початку ХХ ст.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Тут учасники заходу, зареєструвавшись та отримавши пов'язку з індивідуальним номером, мали змогу потанцювати під батярські пісні та навіть зробити модну зачіску. Самі батяри та батярки, що було обов’язковим для участі у велопроменаді, були одягнені у вбрання першої половини минулого століття та мали прикрашені велосипеди.

Співорганізатор заходу Валентина Залевська розповіла: «Ми кожного року намагаємось змінити локації. Цього року також додали багато лекцій, екскурсій та інших активностей для гостей нашого свята. Попередньо зареєструвалось 70-100 осіб. Основна мата нашого заходу - поширення міської велокультури та естетики міжвоєнного періоду».

5-кілометровий маршрут батярів пролягав з площі Митної до парку Богдана Хмельницького такими вулицями та локаціями: Винниченка - площа Соборна - вул. Князя Романа - вул. Івана Франка - Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові - вул. Івана Франка - вул. Лижв'ярська.

Учасники заходу також зупинились на частування у саду Державного Меморіального Музею Михайла Грушевського.

А у парку Богдана Хмельницького нагородили переможців велопроменаду, зокрема за найкращий велосипед, та визначили найкращих батяра та батярку.