У Львові мітингували проти незаконного будівництва на Звенигородській (ФОТО)

24.03.2016 12:00
Будівництво на пл. Звенигородській, 4 у Львові
Будівництво на пл. Звенигородській, 4 у Львові
Зображення 1 / 9 Використовуйте клавіші для перегляду
Громадська організація «Розвиток Громади» та місцеві мешканці сьогодні провели мирну акцію протесту проти незаконного будівництва в центрі Львова, на площі Звенигородській, 4.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Активісти вимагали негайного припинення та демонтажу будівлі, адже будову ведуть з порушенням містобудівних умов у старій частині міста, яка перебуває під охороною ЮНЕСКО.

«До нас звернулися місцеві мешканці через те, що на старій площі, у зоні охорони ЮНЕСКО, проводять будівництво. На це наш юридичний відділ громадської організації почав писати свої звернення у відповідні органи, нам вдалося дізнатися, що цей об’єкт будівництва зводять з порушенням чинного законодавства: в 2007 році було видано дозвіл на облаштування кафе-бару, а містобудівних умов й обґрунтування не було. Замість цього в забудовника є лише архітектурно-планувальне завдання, відповідно до чинного законодавства, на будівництво мають видати містобудівні умови та обмеження, а їх тут немає»,  – розповів представник ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда.

«У зв’язку з цим декларацію про початок будівельних робіт, яку видала Державна архітектурна будівельна інспекція, вважають недійсною. Ми домоглися, щоб будівельні роботи тимчасово припинили», – зазначив Роман Дуда.

Неприємності будівництво створює і людям, які живуть у сусідньому будинку, адже їхні вікна наглухо закрили стіною. Місцеві мешканці кажуть, що занепокоєні проведенням незаконних будівельних робіт та готові відстоювати свою позицію.

«Людям замуровують вікна, то про що тут можна говорити? Згідно із санітарними нормами, нове будівництво має відбуватися на відстані від іншого будинку, поруч стара будівля, якщо її замурують, туди не доходитиме повітря, а це сирість, грибок. Ми боїмося, що сусідня будівля з часом просто знищиться. Тепер тут будують ресторан чи то кафе», – каже місцевий мешканець Ігор Клименко.

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ! 24 березня 2016 12:12 Відповісти IP:  82.145.221.--- В развитых странах мира есть разработанный СПЕЦИАЛИСТАМИ Генеральный план и разрешение на строительство выдают (без взяток) уполномоченные на это органы.
    И никаким жителям даже не придёт в голову устраивать какие-то протесты.
    А у нас в этом «деле» есть ещё и теневая сторона: профессиональные платные подстрекатели жителей, что в строительстве ничего НЕ смыслят, да и задача у них совсем другая. . .
    Потом от застройщика требуют средства, чтобы протестующие "успокоились". Деньги получают организаторы и некоторые особенно шумные жители, а дальше всё потихоньку затихает и строитель продолжает строить, но строительство уже обходится дороже, учитывая расходы на протесты. Вот такой бывает "протестный" бизнес . . .
  • 1324 березня 2016 12:45 Відповісти IP:  95.134.65.--- 1000%++++++++
  • Оксана24 березня 2016 12:38 Відповісти IP:  193.232.65.--- Тобто ви вважаєте, що треба просто спостерігати, як у центрі міста , як гриби після дощу, ростуть незаконні забудови? О_о Тільки через те, що комусь мітинг може здатися підозрілим? Дек інформація - у відкритому доступі. Звертайтеся, дізнавайте і буде вам щастя! І ще, ми поки що, не "у розвинутих країнах", де все відбувається за генеральним планом. У нас якраз документи видають неясно кому і як.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram