У Львові неповносправні малюванням заробляють на пандуси ФОТО

У Львові неповносправні малюванням «заробляють» на пандуси (ФОТО)

09.10.2015 16:14
фото: Ю.Сівакова
фото: Ю.Сівакова
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду
У Львові триває проект громадської організації «Розвиток громади» для людей з особливими потребами «Таки різні – такі рівні», впродовж якого пацієнти Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів створюватимуть картини.

Згодом їх продадуть на аукціоні та встановлять кілька пандусів та інших необхідних конструкцій, повідомляє кореспондент «Вголосу».  

Сьогодні образотворча акція відбулась у приміщенні Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. Тут вже мають досвід проведення уроків малювання. Цього року один з учнів поступив до «Львівської політехніки», а інший – до коледжу декоративного мистецтва ім. Труша. Тепер проводити такі заняття допомагають активісти ГО «Розвиток громади».  

Організатори кажуть, що не хочуть, щоб їх асоціювали з передвиборними «показушними» проектами, тому поки що не починають акції в інших містах. «Але передвиборна робота вже триває, і в тих містах, де пройшла акція «Жіночність без границь», відбуватимуться і ці творчі акції», – розповідає Андрій Федуняк, один з організаторів акції.

«Буде організовано аукціон 4 грудня, у День благодійника. На ньому ми будемо їх продавати і за виручені кошти робитимемо пандуси та інші потрібні речі для неповносправних. Декілька таких ми вже встановили: в одному звичайному під’їзді, в 72-й школі, де вчиться дівчинка неповносправна, і мамі важко її на візочку завозити в школу, всередині театру ім. Заньковецької робимо пандус», – додає Христина Буліновська, координатор акції.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram