У Володимирі-Волинському відзначили День гідності та свободи (ФОТО)

21.11.2016 16:44
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Ходою із портретами Героїв Небесної Сотні, промовами священиків та покладанням квітів відзначили День Гідності та Свободи у Володимирі-Волинському.

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Спочатку колона зупинилася біля стели загиблим в російсько-українській війні. Священики відслужили панахиду, а військовий капелан Ігор Бігун виголосив промову.

«У нашій пам’яті є ті моменти, коли ми їздили на Майдан, стояли та мріяли про міцну економічну державу, де батьки не будуть проливати сльози, думаючи як їм перезимувати, де діти не будуть переживати, що не матимуть можливості отримати добру освіту. Наша боротьба ще не скінчилася – вона закінчиться тоді, коли ми усі разом зможемо сказати, що все заплановане зроблено. Сьогодні бачимо, що до нашої перемоги ще далеко. Ворог не хоче, щоб ми були вільні, розбудовували державу, а хоче і надалі мати нас за рабів. Але він помилився: дух Майдану, дух української свободи сьогодні стоїть на першому місці у кожного патріотичного українця», - зазначив священик.

Ігор Бігун підкреслив, що в ім’я тих, хто загинув маємо зміцнити державу, закрити кордони, вигнати усіх зайд, перебороти неправду у владі, а тих, хто не витримав випробувань грошима і владою слід замінити на достойних людей.

Згодом колона вирушила до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, біля якої священики помолилися за загиблих, а представники влади та громадськості поклали квіти та лампадки. 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Насправді свідомий21 листопада 2016 18:13 Відповісти IP:  46.63.68.--- Насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був "дикий" капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще "дикіший" з "новими старими" олігархами. "Вор у вора дубинку украл". А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг накрасти, основної частини т.з. "низової" складової цієї "революції" (в більшій мірі галицько-волинського походження), тобто тих, хто безпосередньо "хуліганив" (насправді, дуже серйозно порушував чинне і на даний час законодавство) на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою "іскрою" було те, що Янукович "зруйнував" надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї "революції" якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. "соціальна" революція.
  • порхоботу у відповідь21 листопада 2016 19:53 Відповісти IP:  95.133.90.--- Ти з людей дурнів не роби, не за візи стояв Майдан, а проти беззаконня,яке почалось з моменту коли побили прихильників євроінтеграції. Ти або дурень повний, або, що скоріше, недобиток ригівський.
  • Насправді свідомий21 листопада 2016 20:10 Відповісти IP:  46.63.68.--- Ти та такі як ти самі такими зробилися, а я навпаки "просвіщаю". Правда через обмаль розуму, знань та відсутність здатності аналізувати і совісті ти цього просто не розумієш.
  • Насправді свідомий21 листопада 2016 20:34 IP:  46.63.68.--- До речі, щодо приналежності мене до "недобитих ригів": Так от, якраз при початку президенства Януковича я за власним бажанням звільнився з посади, у функцію якої входив розподіл десятків млн. грн. на рік держбюджетних коштів (майже 10 років на цій посаді пропрацював). Звільнили, коли я протягом кількох місяців вже 3-ій раз написав таку таку заяву (попередні не реєстрували) і послав її поштою з повідомленням про отримання, завіривши копію у нотаріуса та начальника поштового відділення. На відміну від більшості я не крав і не брав хабарі і тому можу усіх "зацікавлених" і навіть тебе посилати, сам знаєш куди. Причиною звільнення було те, що стало неможливо чесно працювати. А якщо б ти уважно прочитав мій перший коментар (від 18-33) і проаналізував його (певно просто не здатний), то зрозумів би, що я вважаю злочинною і ту і цю владу, тільки цю ще більш злочинною (є підстави). Це в основному я написав для інших людей, а не для таких як ти безсовісних та "нерозмних" (насправді я хотів написати інше слово).

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram