У Яворові стартували міжнародні навчання військових (ФОТО)

02.02.2017 15:08
Зображення 1 / 18 Використовуйте клавіші для перегляду
На Яворівському полігоні стартували міжнародні навчання в межах місії «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U). Україну представляє 28-ма ОМБр.

Про це передає кореспондент «Вголосу».

У 2017-му році командування штабом «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» перейшло до бойової групи 45-ї піхотної бригади Національної Гвардії ЗС США із Оклахоми. У 2016-му навчання очолювала бойова група 76-ї піхотної бригади Національної Гвардії ЗС США із Каліфорнії. 
У міжнародних навчаннях також беруть участь військовослужбовці із Канади, Данії, Литви, Польщі та Великобританії. Україну представлятимуть бійці 1-го батальйону 28-ї ОМБр, які нещодавно повернулися із зони бойових дій на сході України.

Планується, що цього року підготовку пройдуть 4 батальйони Збройних сил України.

Відкриття пройшло на високому міжнародному рівні, адже на заході були присутні 2-є послів – Марі Йованович – Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні та Пауль Джонс – Надзвичайний та Повноважний посол США в Польщі, а також командувач Сухопутних військ ЗСУ Сергій Папко, начальник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» Девід Джордано, командир 28-ї ОМБР Юрій Крупко.

«Ми високо цінуємо професіоналізм та бойовий досвід фахівців ЗС США, Канади, Данії, Польщі та Литви, які пройшли випробування в ході операцій з дотримання миру та безпеки і у світі. 
Сьогодні серед українських військових чимало тих, хто має цінний досвід бойових дій на сході України. І готовий цим досвідом поділитися із нашими закордонними партнерами», -  зазначив командир 28-ї ОМБР Юрій Крупко. 

Як зазначив начальник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» Девід Джордано, перш за все, інструктори будуть працювати над індивідуальними задатками солдатів, будуть вдосконалювати їхні навики у наданні першої медичної допомоги, в орієнтуванні на місцевості, у визначені цілей. Такі завдання відпрацьовуватимуться на рівні роти та батальйону.

-


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram