У Яворові завершилися міжнародні навчання Литовсько-Польсько-Української бригади

18.11.2016 16:25
Зображення 1 / 13 Використовуйте клавіші для перегляду
У Яворові на Львівщині завершилися міжнародні навчання Литовсько-Польсько-Української бригади «Кленова арка 2016».

Про це передає кореспондент «Вголосу».

Близько 2-х тижнів у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки тривали багатонаціональні командно-штабні навчання під наставництвом канадських інструкторів за участі військовослужбовців Збройних сил України, Литви та Польщі. Загалом у навчанні взяло участь близько 200-т військовослужбовців із 4-х країн світу. Про це раніше повідомляв «Вголос». 

Україну представляв 1-й батальйон 80-ї ОДШБр, який вже в грудні цього року знову вирушить до зони проведення АТО.

Весь процес планування та прийняття рішень українські десантники здійснювали згідно із відповідними процедурами за стандартами НАТО. Сценарій військових маневрів був спеціально розроблений для цьогорічних навчань канадськими фахівцями. Він був досить динамічним та складним. До навчань було залучено системи імітаційного моделювання. Дії військ були візуалізовані за допомогою комп’ютерної техніки та засобів зв’язку. 

Кореспонденти потрапили до головного штабу спец операції, коли наші військові моніторили ситуацію, що склалася в процесі ведення бойових дій. Штаб приймав рішення стосовно інцидентів та ситуацій, які склалися під час виконання бойового завдання. 

«Це перші навчання, які проходять, коли штаб знаходиться саме в складі українського контингенту і саме штаб десантно-штурмового батальйону. Тому що зазвичай ці навчання відбувалися у складі зведеного штату і були присутні представники литовської та польської сторони. 

Ми покращили свою співпрацю і  взаємодію у міжнародному середовищі, проходимо всі етапи планування відповідно натівським стандартам. На даний момент ми провели три важливі операції по стабілізаційним, оборонним діям, а також контр-наступальні дії з відновленням лінії розмежування, що є притаманним для наших військ у районі проведення АТО», - розповів командир 1-го батальйону 80-ї ОДШБр Олег Баляс.  
На урочистостях з нагоди завершення навчань кращих військовослужбовців було нагороджено пам’ятними відзнаками. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram