Як повідомляє DW, компанія Deutsche Bahn призупинила по всій Німеччині рух потягів далекого прямування.

Представник компанії Deutsche Bahn розповів, що робота цих потягів припинена щонайменше до кінця страйку, який офіційно має завершитися о дев’ятій годині ранку, й уже ввечері рух потягів має повернутися до запланованого графіку.

Deutsche Bahn попередила пасажирів про сильні перебої у графіку руху потягів та рекомендувала їм, за можливості, перенести поїздки на вівторок. Квитки залишатимуться дійсними, а пасажирам, котрі прямують із пересадками, впродовж 10 та 11 грудня буде дозволено пересідати на будь-які зручні для них потяги без доплати.

З багатьох регіонів ФРН повідомляється також про масштабні перебої в роботі регіонального залізничного транспорту. Наприклад, із Нюрнберга скасували всі приміські потяги в напрямку Вюрцбургу, Мюнхену і Берліну. Найдужче від страйку страждає південно-західна частина ФРН. Робота головного вокзалу Карлсруе повністю зупинена. У Берліні з ранку не ходять приміські електрички. По всій Німеччині також відзначають перебої в русі вантажного залізничного транспорту.

Профспілка EVG оголосила попереджувальний страйк після провалу тарифних переговорів з Deutsche Bahn. EVG не задоволена тим, що їй не вдалося добитися необхідного підвищення зарплати для 160 тис. своїх членів. Deutsche Bahn зі свого боку розкритикувала страйк як абсолютно непотрібний, оскільки, на думку компанії, тарифні переговори минули успішно.